Blog

Tales of Zypo

on
25.1.2019

Blog běží už skoro měsíc a chtěl bych v první řadě vám všem hrozně moc poděkovat za tu neskutečnou návštěvnost. Speciální dík si rozhodně zaslouží Petr, který neustále dokáže poslouchat moje nářky nad tím, co by mohlo být na webu lepší, a Lenny, která neúnavně kontroluje všechny mé texty, abych působil jako dokonalý znalec českého jazyka. Takže vám opravdu moc děkuju, bez vás by to nešlo.

Nicméně hlavní důvod tohoto článku je ten, abych vám představil další projekt, který zde na webu chystáme. Kromě blogové, kreativní a youtube části brzy přibude nová. Taková, o které se mi zdálo maximálně ve svých nejbláznivějších snech. Nebudu vás dlouho napínat, protože je to neslušné a pro mě osobně velmi otravné. Na Zypocave se velmi brzy objeví první díl webového strip komiksu Tales of Zypo!

 

 

Paráda, co? Já, jakožto vrchní představitel komiksového fanatismu, budu mít vlastní komiks. To je obrovský boost pro moje už tak dost nabubřelé ego. Teď ale vážně! Mám obrovské štěstí, že mám možnost spolupracovat s takovou řadou talentovaných lidí a je jedno, jestli se jedná o game rap videa, recenze nebo i nově připravovaný komiks.

Když jsem s Davidem probíral své nápady na blog, utrousil velmi zajímavou poznámku. „Kdybys chtěl od nás s Eliškou obrázky pro své psaní, stačí se ozvat a něco vymyslíme.“ Dlouho mi vrtalo hlavou, jak bych tuhle nabídku mohl využít. Eliška je opravdu vysoce kreativní člověk a její obrázky, obrazy či emotikony jsou naprostá špička. Její tvorba mě fakt baví a sedí mi. Když Dave vypálil z ničeho nic myšlenku: „Pojďme udělat strip komiks“, nemohl jsem odmítnout. Od Nového Roku společně vymýšlíme náměty na různé díly a mé nadšení nezná hranic.

Pak mi ale Eliška poslala úvodní skici a já zůstal sedět s otevřenou pusou. Hrozně se těším, až začneme sypat ven jeden díl za druhým, protože je to vážně pecka. První sezóna Tales of Zypo by měla mít přes 20 epizod, a když vše půjde podle našich předpokladů, frekvence vydávání by mohla být jednou za čtrnáct dní až tři týdny. Samotný název vypovídá, o čem by asi mohl náš komiks být a určitě se máte na co těšit. První díl je blíže, než by se mohlo zdát.

Štítky

Zanechat komentář

Zypoman
Czech Republic

Z mých mnoha přezdívek zůstala jediná. Jsem Zypo a již tři roky mám to štěstí, že pracuju jako herní redaktor a recenzent. Miluju hry, knihy, komiksy a proto se mi v hlavě zrodila myšlenka, že bych měl své pocity ohledně věcí co mám rád sdílet. Ta myšlenka mi v hlavě duní jako tisíce kopyt, dusajících po volných pláních, jako stovky trpasličích kladiv tesajících do kamenů prastaré Morie. Nečekejte zde recenze, ale pouhé postřehy z herního světa a občas se můžete těšit i na mou vlastní básnickou či prozaickou tvorbu. Takže vítejte. Vítejte v mé jeskyni.

Rubriky